POMOCNA DŁOŃ DLA CIEBIE

W miłości, która ma swoje źródło w sercu , jest nadzieja na przyszłość świata i jego zmianę na lepszy – zmieniaj świat wokół siebie. Wspieraj innych a sam otrzymasz wsparcie wtedy kiedy będziesz go najbardziej potrzebował od tych, których najmniej się spodziewasz. Pamiętaj dobro wraca do nas. Zacznij zmieniać świat od siebie. Każdy może jeśli tylko chce znaleźć dopasowaną do siebie, swoich indywidualnych możliwości formę pomocy innym. Skorzystaj z tych form zaproponowanych przez Nas!

Chcielibyśmy zaproponować wam przyłączenie się do akcji organizowanej przez Naszą Fundację „Pomocna dłoń dla Ciebie”. Polega ona na wzajemnej nieodpłatnej wymianie myśli, usług, towarów pomiędzy instytucjami, firmami, osobami. Fundacja Nasza stworzy portal internetowy gdzie każdy będzie mógł pozostawić informację czym się zajmuje, jakie posiada umiejętności a z drugiej strony czego oczekuje, jakiego rodzaju wsparcia, pomocy, usługi towaru, itp. Portal będzie służył wymianie tych, że informacji dając możliwość wzajemnej wymiany pomiędzy partnerami. Podjęta przez naszą Fundację tej inicjatywy daje Tobie możliwość reklamy promocji, rozszerza wachlarz potencjalnych klientów, pozwala w prosty sposób oszczędzać.

Inicjatywa nasz jest w 100% darmowa, nie ponosisz żadnych kosztów.

Przykład:

Ktoś kto prowadzi zespół muzyczny potrzebuje uszyć sobie marynarkę,Ty potrafisz to zrobić a właśnie organizujesz festyn dla dzieci. Kontaktujesz się z Tą osobą w zamian za uszycie marynarki osoba ta zagra dla dzieci na festynie.

To pozwoli obu stroną na oszczędności. Fundacja nasza w żaden sposób nie partycypuje czy pośredniczy pomiędzy partnerami. Stworzony przez nas portal ma charakter otwarty. Każdy z zainteresowanych będzie mógł korzystać z tej formy wzajemnego wsparcia w dowolnym momencie i czasie. Fundacja każdego dnia aktualizuje bazę danych. Pomóż Sobie to nic nie kosztuje!

Formularz zgłoszeniowy

Pozostaw dane kontaktowe, skontaktujemy się z Tobą.

* Wszystkie pola musza zostać wypełnione