Nadszedł czas decyzji.

Odkąd był mały
Nie miał nigdy szczęścia.
Nic nie przychodziło mu łatwo
Teraz przyszedł czas
Podjęcia decyzji:
„To może być moja ostatnia szansa” …”

Wspólnie z grupą przyjaciół, siedząc w słoneczny dzień w przydomowej altanie, zastanawialiśmy się co tak naprawdę jest siłą sprawczą zmiany „NIE” w „TAK”?

Odpowiedź okazała się o tyleż prosta, co trudna w realizacji. Wypełnienie materialną treścią tego o czym wszyscy wiemy jest niełatwym zadaniem,wyboistą drogą, której celem jesteś Ty

Pewność Siebie jest dominantą zmiany „NIE” w „TAK”. Co sprawia, że jesteśmy pewni Siebie? Tutaj zaczynają się „schody”. Pokonywanie kolejnych ich stopni jest kierunkiem i celem fundacji. Na stopniach schodów jesteś Ty w rozumieniu motywacji działań podejmowanych przez Nas a przede wszystkim Ty jako inicjator i realizator tego co wspólnie chcemy osiągnąć.

Fundacja jako cegiełki, tymi cegiełkami jesteście Wy. Wy stworzycie mur, Wy i My trybiki jednego urządzenia, które tworząc historię fundacji przerodzą się w spychacz usuwający z drogi wszelkie przeciwności, czyniąc je mało znaczącymi przeszkodami na drodze do twojego celu.

O tych cegiełkach będzie opowieść Naszej Fundacji.

Już na początku mamy wspólne zadanie! Sprawienie aby ta opowieść pod tytułem

Fundacja Spread Your Wings” nie zaczęła się tak jak większość opowieści od słów „…dawno, dawno temu. Za górami za lasami..” .Czyli tak naprawdę w bliżej nieokreślonym miejscu i czasie.

Fundacja to tu i teraz! Fundacja sprawiająca, że Rozwiniesz Swoje Skrzydła już dziś!

Leave your comment

Please enter your name.
Please enter comment.