Opowieść o przystankach – misja fundacji.

 

ROZWIŃ SWOJE SKRZYDŁA I WZNIEŚ SIĘ PONAD OGRANICZENIA!

W tych krótkich słowach zawiera się to, czym jest fundacja SPREAD YOUR WINGS

Krótka analiza kilku wyrazów pozwoli streścić Wam wszystko to czym się zajmujemy.

Jesteś ciekaw? To zaczynamy podróż do serca organizacji! Podróż ta to sześc przystanków, które doprowadzą cię do stacji końcowej „Serca fundacji”.

Przystanek I „Rozwój” – stawiamy na wyposażanie Was w narzędzia pozwalające podjąć pracę. Pracę, która da Wam zadowolenie perspektywę rozwoju. Pracy rozumianej jako element jednej z podstawowych aktywności społecznych, która w połączeniu z nauką i wypoczynkiem da Ci możliwość pełnego rozwoju.

Postawiliśmy przed sobą wyzwanie aby wyposażyć Was i wdrożyć takie narzędzia, które pozwolą z jednej strony osobą zagrożonym wykluczeniem społecznym podjąć pracę a z drugiej strony przedsiębiorcą, społeczeństwu pokazać, że osoby zagrożone wykluczeniem społecznym wyposażone w odpowiednie kompetencje i narzędzia mogą stać się wartością dodaną, szansą na rozwój firmy, otwarciem nowych perspektyw dla przedsiębiorcy, instytucji, czy środowisk lokalnych. Ale także źródłem inspiracji kołem napędowym do działania każdego z nas

Dlatego zapraszamy wszystkich do współpracy. Przekonaj się, że naprawdę warto!

Nasze projekty są dla Ciebie! Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony. Polecamy na na tym przystanku zakładkę „projekty”

Przystanek II „Swoje” – postaw na Swój rozwój. W tym co stanęło u podstaw dogmatu fundacji było to aby nie była to organizacja jedynie pomocowa w rozumieniu podejmowania szlachetnych akcji zbiórek pieniężnych, kampanii prowadzonych na rzecz osób chorych. Funduszy niejednokrotnie ratujących życie. Do takich akcji fundacja będzie się aktywnie włączać współpracując z innymi organizacjami i instytucjami.

Jednak naszym podstawowym celem będzie motywowanie do samodzielnego inicjowanego przez Ciebie działania. Działania zarówno osób jak i instytucji. Wdrażanie nowatorskich narzędzi, projektów, które pozwolą się Tobie usamodzielniać, rozwijać. Pamiętaj to ty inicjujesz nasze działania, My dajemy Tobie propozycję rozwijania się. Tobie przedsiębiorco, tobie organizacjo, instytucjo, w końcu, a może przede wszystkim Tobie przyjacielu!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony. Polecamy na na tym przystanku zakładkę „zainspiruj nas”

Przystanek III „Skrzydła” – daj Sobie szansę zacznij budowanie skrzydeł aby móc się oderwać od ziemi. Wykorzystaj nasze propozycje aby posiąść umiejętności wykorzystać nową perspektywę jaką

daje fundacja, współpraca z nami. Perspektywę, która pozwoli Ci na zmiany Twojego życia „oderwania się od ziemi”. Pamiętaj, że to jak jak wysoko i daleko polecisz zależy od tego jak duże skrzydła sam zbudujesz. Znajdź u Nas propozycje na Siebie! Pamiętaj wspierając Nas tak naprawdę wspierasz Siebie! Każde nasze działanie jest ukierunkowane na Ciebie i Nasz wspólny rozwój!

Mamy propozycję dla każdego z Was!

Przystanek IV „Wznieś się” – tworzymy Nasze projekty dla Ciebie abyś mógł się rozwijać zmienić swoją perspektywę myślenia, zobaczył i zrealizował cele, które Sam sobie postawisz. Rozwijając swoją firmę, zakładając własną działalności, inwestując w Siebie. To także wskazówka dla Nas aby podjąć szeroką współpracę z Wami aby dać naszej organizacji możliwość wzniesienia się, rozwoju. Dziękujemy za Wszą obecność i zapraszamy do współpracy!

Przystanek V „Ponad ograniczenia”- Nasze projekty to narzędzia dające możliwości rozwoju. Rozwoju każdego z Nas. Rozwoju firm, instytucji, organizacji, osób. Bez względu na to w jakim miejscu w tej chwili się znajdujesz korzystając z Naszych projektów osiągniesz zamierzone cele. My pokażemy Tobie jak ominąć przeszkody i ograniczenia aby je osiągnąć. Stąd stawiamy na prekursorskie narzędzia i technologie, które pozwolą wyeliminować, ograniczyć bariery wynikające z rodzaju Twoich niedoborów.

Przystanek VI „Serce fundacji” – To już koniec a zarazem początek naszej podróży. Dotarliśmy do tego co nazwiemy Misją Fundacji. A jest nią:

Wdrażanie prekursorskich narzędzi integracji i ewaluacji personalnej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym i nie tylko. Pozwalających wnieść się ponad ograniczenia!

Jednak jak każde serce, również i nasz fundacja potrzebuje swojego krwioobiegu. Tym krwioobiegiem jesteście Wy. Dołóż Swoją cegiełkę wspieraj Nas. Stań się czerwoną krwinką, hemoglobiną niosącą tlen, życie fundacji!

Leave your comment

Please enter your name.
Please enter comment.