fundacje i stowarzyszenia

To co jest sercem, krwioobiegiem projektu o nazwie Fundacja Spread Yuar Wings są ludzie. To wy pośrednio, lub bezpośrednio, świadomie czy też nie jesteś Cie genezą i motorem napędowym Naszych działań. Jedną z myśli przewodnich, która nam przyświecała i nadal przyświeca kiedy to w grupie zapaleńców postanowiliśmy wzbudzić nurt fundacji są słowa „Zmieniaj świat wokół siebie”,

Mamy nadziej, że raz wzbudzony nurt stanie się dzięki wam rwącą rzeką, wspólnie twórzmy nową rzeczywistość! Czekamy na Was!

Dajmy sobie wzajemnie pomóż aby to co raz zapłonęło nigdy nie zgasło!

Realizujmy wspólnie Nasze marzenia!

Każda fundacja, stowarzyszenie działa na rzecz kogoś lub czegoś a wspólnym mianownikiem tych działań jest proste słowo pomoc. My wiemy, że pomagając, pomagamy tak naprawdę Siebie Samym. Pokażmy ja ta idea urzeczywistnia się w codziennym działaniu.

Realizuje projekt, szukasz partnerów beneficjentów skontaktuj się z nami! Możesz też skorzystać z realizowanego przez fundację programu „Pomocna dłoń” – szukaj w zakładce jak pomagać/firma instytucja. Zapraszamy do współpracy! Twórz z nami płaszczyznę wymiany myśli, idei, realizowanych projektów.

Formularz zgłoszeniowy

Pozostaw dane kontaktowe, skontaktujemy się z Tobą.

* Wszystkie pola musza zostać wypełnione