instytucja firma

To co jest sercem, krwioobiegiem projektu o nazwie Fundacja Spread Your Wings są ludzie. To Wy pośrednio, lub bezpośrednio, świadomie czy też nie, jesteście genezą i motorem napędowym naszych działań. Jedną z myśli przewodnich, która nam przyświecała i nadal przyświeca kiedy to w grupie zapaleńców postanowiliśmy wzbudzić nurt fundacji są słowa „Zmieniaj świat wokół siebie”,

Mamy nadziej, że raz wzbudzony nurt stanie się dzięki wam rwącą rzeką, wspólnie twórzmy nową rzeczywistość! Czekamy na Was!

Dajmy sobie wzajemnie pomóż aby to co raz zapłonęło nigdy nie zgasło!

Realizujmy wspólnie Nasze marzenia!

Masz ciekawy pomysł, poszukujesz partnera do realizowanych przez projektów. Nie wiesz jak wdrożyć Swój pomysł, skontaktuj się z nami realizuj Swoje zamierzenia wspólnie z Nami. Pomożemy Ci znaleźć partnera, beneficjentów twojego projektu. Pamiętajcie, wasze idee i zamierzenia mogą się realizować tylko wtedy kiedy staną się ideami i celami z którymi identyfikują się inni. Twórz z nami płaszczyznę wymiany myśli, idei, realizowanych projektów. Pomagając innym, rozwiń swoją działalność! Możesz też skorzystać z realizowanego przez fundację programu „Pomocna dłoń” – szukaj w zakładce jak pomagać/firma instytucja. Zapraszamy do współpracy!

Formularz zgłoszeniowy

Pozostaw dane kontaktowe, skontaktujemy się z Tobą.

* Wszystkie pola musza zostać wypełnione